DAGTID UKEDAGER
Små endringer i tidspunkt kan forekomme.
Parti |
Dag |
Tid |
Sted |
IDRETTSBARNEHAGE, ÅPEN |
Fredag |
09:00-12:00 |
Turnarena |
AKTIV MAMMA |
Tirsdag og Torsdag |
11:00-12:00 |
Turnarena |
ETER SKOLE TURN |
Mandag |
12:15-16:00 |
Turnarena |
ETTER SKOLE TURN |
Tirsdag |
13:15 -16:00 |
Turnarena |
ETTER SKOLE TURN |
Onsdag |
13:15 -16:00 |
Turnarena |
ETTER SKOLE TURN |
Torsdag |
13:15-16:00 |
Turnarena |
ETTER SKOLE TURN |
Fredag |
13:15-16:00 |
Turnarena |
ETTERMIDDAG / KVELD / HELG
Gymlek – Partier for barn under skolealder
Partier merket rødt mangler trener |
Parti |
Dag |
Tid |
Sted |
GYMLEK 1 år (f2019) |
mandag |
16:00-16:40 |
Turnhall |
GYMLEK 2 år (f2018) |
tirsdag |
16:45-17:25 |
Turnhall |
GYMLEK 2 år (f2018) |
onsdag |
16:45-17:25 |
Turnhall |
GYMLEK 2 år (f2018) |
torsdag |
16:00-16:40 |
Turnhall |
GYMLEK 2 år (f2018) |
torsdag |
16:45-17:25 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
mandag |
16:45-17:25 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
mandag |
17:30-18:10 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
tirsdag |
17:30-18:10 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
tirsdag |
18:15-18:55 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
onsdag |
16:00-16:45 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
onsdag |
17:30-18:10 |
Turnhall |
GYMLEK 3 år (f2017) |
torsdag |
17:30-18:10 |
Turnhall |
GYMLEK 4 år (f2016) |
mandag |
18:15-19:00 |
Turnhall |
GYMLEK 4 år (f2016) |
tirsdag |
16:45-17:30 |
Turnhall |
GYMLEK 4 år (f2016) |
onsdag |
16:45-17:25 |
Turnhall |
GYMLEK 4 år (f2016) |
torsdag |
16:30-17:10 |
Turnhall |
GYMLEK 4 år (f2016) |
torsdag |
17:15-18:00 |
Turnhall |
GYMLEK 5 år (f2015) |
tirsdag |
17:40-18:25 |
Turnhall |
GYMLEK 5 år (f2015) |
onsdag |
17:40-18:25 |
Turnhall |
GYMLEK 5 år (f2015) |
torsdag |
18:05-18:50 |
Turnhall |
Partier for barn i barneskolealder
Parti |
Dag |
Tid |
Sted |
TURN/DANS 1.klasse |
tirsdag |
16:30-17:30 |
Turnarena |
TURN/DANS 2.klasse |
tirsdag |
17:30-18:30 |
Turnarena |
TURN/DANS 3.-4.klasse |
tirsdag |
18:30-19:30 |
Turnarena |
RG mini-rekrutt 1.klasse |
mandag |
16:00-17:00 |
Turnarena |
RG mini-rekrutt 2.klasse |
tirsdag |
16:00-17:00 |
Turnarena |
RG mini-rekrutt 3.klasse |
onsdag |
16:00-17:00 |
Turnarena |
RG mini-rekrutt 4.klasse |
torsdag |
16:00-17:00 |
Turnarena |
RG FOR ALLE 5.-7.klasse |
onsdag |
19:00-20:30 |
Turnarena |
TURN/DANS 5.-7.klasse |
mandag |
17:00-18:30 |
Turnarena |
SHOWDANS ungdom/voksen |
onsdag |
17:30-19:00 |
Turnarena |
SALTO 1.klasse |
mandag |
17:45-18:45 |
Turnarena |
SALTO 1.klasse |
onsdag |
17:15-18:15 |
Turnarena |
SALTO 2.klasse |
mandag |
17:45-18:45 |
Turnarena |
SALTO 2.klasse |
onsdag |
16:30-17:30 |
Turnarena |
SALTO 3.klasse |
mandag |
18:30-19:30 |
Turnarena |
SALTO 3.klasse |
tirsdag |
16:45-17:45 |
Turnarena |
SALTO 4.klasse |
tirsdag |
17:30-18:30 |
Turnarena |
SALTO 4.klasse |
onsdag |
17:45-19:00 |
Turnarena |
SALTO 5.klasse |
onsdag |
18:30-19:45 |
Turnarena |
SALTO 5.klasse |
torsdag |
17:45-19:00 |
Turnarena |
SALTO 6.klasse |
torsdag |
18:45-20:15 |
Turnarena |
SALTO 7.klasse |
onsdag |
19:15-20:45 |
Turnarena |
SALTO tilleggstrening 3.-5.klasse |
fredag |
16:00-17:15 |
Turnarena |
SALTO tilleggstrening 6.klasse oppover |
fredag |
17:15-18:45 |
Turnarena |
PARKOUR 5.-7.klasse |
onsdag |
18:45-20:00 |
Turnhall |
PARKOUR tilleggstrening |
fredag |
17:15-18:45 |
Turnarena |
Partier for ungdom
Parti |
Dag |
Tid |
Sted |
PARKOUR ungdom 8.klasse oppover |
onsdag |
20:00-21:30 |
Turnhallen |
PARKOUR tilleggstrening |
fredag |
17:15-18:45 |
Turnarena |
SALTO 8.klasse oppover |
tirsdag |
18:30-20:00 |
Turnarena |
SALTO tilleggstrening 6.klasse oppover |
fredag |
17:15-18:45 |
Turnarena |
Partier for voksne
Parti |
Dag |
Tid |
Sted |
Minitrampoline |
søndag |
18:15-19:15 |
Turnarena |
Lett svett |
mandag |
19:15-20:15 |
Turnhallen |
Step/styrke |
tirsdag |
19:30-20:30 |
Turnarena |
Intervall |
onsdag partallsuker |
07:30-08:30 |
Turnarena |
Zumba |
torsdag |
18:15-18:45 |
Turnarena |
Full bodyworkout |
torsdag |
18:50-19:50 |
Turnarena |
Intervall |
fredag oddetalluker |
07:30-08:30 |
Turnarena |
Yoga |
søndag |
19:30-20:30 |
Turnarena |
Turn for voksne |
tirsdag |
20:00-21:30 |
Turnarena |
Konkurransepartier
Rytmisk Gymnastikk |
RG senior |
mandag |
19:30-21:30 |
RG senior |
onsdag |
17:00-19:00 |
RG senior |
torsdag |
17:00-19:00 |
RG junior 1 |
tirsdag |
19:30-21:30 |
RG junior 1 |
onsdag |
19:30-20:30 |
RG junior 1 |
torsdag |
20:00-21:30 |
RG junior 1 |
fredag |
18:00-20:00 |
RG junior 2 |
tirsdag |
17:30-19:30 |
RG junior 2 |
onsdag |
18:30-20:30 |
RG junior 2 |
torsdag |
20:00-21:30 |
RG junior 2 |
fredag |
16:00-18:00 |
RG rekrutt |
mandag |
17:00-19:00 |
RG rekrutt |
onsdag |
18:30-20:30 |
RG rekrutt |
torsdag |
18:30-20:30 |
Troppsgymnastikk |
Troppsgymnastikk jenter f2011 |
mandag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter f2011 |
onsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter f2010 |
mandag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter f2010 |
tirsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter f2010 |
torsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2011 |
tirsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2011 |
torsdag |
16:15-18:15 |
Troppsgymnastikk gutter f2010 |
mandag |
17:30-19:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2010 |
tirsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2010 |
torsdag |
16:15-18:15 |
Troppsgymnastikk gutter f2008-2010 |
mandag |
17:30-19:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2008-2010 |
tirsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk gutter f2008-2010 |
torsdag |
16:15-18:15 |
Troppsgymnastikk jenter 2008-2009 |
mandag |
18:00-20:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2008-2009 |
tirsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter 2008-2009 |
onsdag |
15:30-17:30 |
Troppsgymnastikk jenter 2006-2007 |
mandag |
15:30-18:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2006-2007 |
tirsdag |
17:00-20:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2006-2007 |
onsdag |
19:00-21:30 |
Troppsgymnastikk jenter 2006-2007 |
torsdag |
15:30-18:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2006-2007 |
fredag |
06:30-08:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2005 og eldre |
mandag |
18:00-20:45 |
Troppsgymnastikk jenter 2005 og eldre |
tirsdag |
17:00-20:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2005 og eldre |
onsdag |
18:15-21:00 |
Troppsgymnastikk jenter 2005 og eldre |
torsdag |
18:00-21:30 |
Troppsgymnastikk jenter 2005 og eldre |
fredag |
06:30-08:00 |
Troppsgymnastikk gutter 2007 og eldre |
mandag |
18:45-21:30 |
Troppsgymnastikk gutter 2007 og eldre |
tirsdag |
17:00-20:00 |
Troppsgymnastikk gutter 2007 og eldre |
onsdag |
19:00-21:30 |
Troppsgymnastikk gutter 2007 og eldre |
torsdag |
15:30-18:15 |
Troppsgymnastikk gutter 2007 og eldre |
fredag |
06:30-08:00 |